CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 maja 2023

W środę 10 maja reprezentacja Naszej szkoły wzięła udział w powiatowych zawodach szkół podstawowych w czwórboju dziewcząt i chłopców. Reprezentacja składała się z 7 zawodników i zawodniczek.

7.Oliwier Zawadka 6e

W zawodach brały udział najlepsze szkoły z powiatu wołomińskiego, pomimo olbrzymiej konkurencji ekipy z Naszej szkoły wypadły bardzo dobrze. W klasyfikacji ogólnej chłopców Nasza szkoła zajęła 2 miejsce zdobywając 913 pkt. W kategorii dziewcząt 3 miejsce ze zdobyczą punktowa 842. W sztafecie 4x100 oraz sztafecie Szwedzkiej chłopców zdobyliśmy srebro, w sztafecie 4x100 dziewcząt również 2 miejsce. Szwedzką sztafetę dziewcząt zakończyliśmy tuż za podium czyli na 4 miejscu. W klasyfikacji ogólnej dziewcząt Amelia Bień zajęła 2 miejsce.

Najlepsze wynik w poszczególnych konkurencjach uzyskane przez naszych uczniów (dziewczęta):

1.Bieg na 60 metrów – Amelia Bień 9:08

2.Bieg na 600 metrów – Iga Jendra 2:10,63

3.Rzut piłeczką palantową – Pola Czarnocka 32,5

4.Skok w dal – Alicja Boćkowska 4,02

Najlepsze wynik w poszczególnych konkurencjach uzyskane przez naszych uczniów (chłopcy) :

1.Bieg na 60 metrów – Olgierd Postek 8:21

2.Bieg na 1000 metrów – Jakub Bieńko 3:29,21

3.Rzut piłeczką palantową – Cezary Romanik 42,00

4.Skok w dal – Cezary Romanik 4,52

Gratulujemy sukcesów, dziękujemy za godne reprezentowanie Naszej szkoły i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach sportowych.