Sukcesy w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

 

Rok szkolny 2019/2020

 

 Kategoria Żaczek

Wynik bardzo dobry:
 
Oliwier Lewicki kl. 2b
Maciej Siwiński kl. 2e
 
Wyróżnienia:

Teodor Żoch 2f
Damian Mech 2c
Maja Cybul 2g
  
Kategoria Maluch
 
Wynik bardzo dobry:
 
Adrian Smalczyński 3g
 
Wyróżnienia:
Emilia Majewska 3b
Zofia kublik 3f
Mateusz Miłkowski 4b

 

 Rok szkolny 2018/2019

 

Wynik dardzo dobry:

 Danilczuk Maciej kl.2

 Wyróżnienia:

 Kublik Zofia kl.2

 Łucja Wijata kl.2

 Wiktoria Mielnik kl.3

 Antonina Raszplewicz kl.4

 Kacper Baranowski kl.4

 Karol Mech kl.6

 Grabowski Tomasz kl.7

 Biernat Jakub kl.3GM

Sobota Franciszek kl.3GM

 

Rok szkolny 2017/2018

 

Wynik bardzo dobry:   
Kot Gabriel Kl. 2

Wyróżnienia: 
Kl. 2 
Gora Kuba 
Biniecki Eryk

Kl. 3
Drzewicki Antek 
Baranowtki Kacper 
Podnajmer Sebastian

Kl. 4
Mateusz Sobieraj

Kl. 5
Grudziąż Tomasz 
Pękała Bogusław
Dudek Zuzanna 
Raszplewicz Zofia
Mech Karol

Kl. 6
Grabowski Tomasz 
Więckowska Urszula

Kl. II Gim
Biernat Jakub 
Tradecki Mikołaj 
Skibniewski Patryk

Kl. III Gim
Łopacki Łukasz 
Głuchowski Jakub 
Pietraszewski Maciej 
Igor Osiakowski

 

Rok szkolny 2016/2017

wyróżnienia:
kl.2
PODNAJMER SEBASTIAN
CIASNOCHA ADRIANNA
KOŚCIELNY BARTŁOMIEJ
RUTKOWSKA KAMILA

kl.3
ZOFIA KRAWCZYK
LEWICKI OSKAR

kl.4
MECH KAROL
DUDEK ZUZANNA


kl.5
GRABOWSKI TOMASZ
TOMCZUK NATALIA

kl.6
BANASIK IGOR
FILIP WASILEWSKI


Rok szkolny 2015/2016

kategoria Żaczek (kl.2):
MECH KAROL 83,75 wyróżniony
JENDRA POLA 81,25 wyróżniony
PAWLUK DOMINIKA 81,25 wyróżniony
SLEPOWRONSKA MAJA 78,75 wyróżniony
LEWICKI OSKAR 72,50 wyróżniony


kategoria Maluch (kl.3):
MARCINKOWSKI MICHAL 96,25 wyróżniony
SAGAN BARTEK 87,25 wyróżniony

kategoria Maluch (kl. 4):
GRABOWSKI TOMASZ 102,50 wyróżniony
NADULSKI KAMIL 98,75 wyróżniony

kategoria Beniamin (kl.5):
GOLASZEWSKI PAWEL 88,75 wyróżniony
WOJCIK RAFAL 85,50 wyróżniony

kategoria Beniamin (kl. 6):
BIERNAT JAKUB 127,50 wyróżniony
TRADECKI MIKOLAJ 110,00 wyróżniony.


Rok szkolny 2014/2015
Bardzo dobry wynik: Jakub Biernat 5e
Wyróżnienie: Michał Marcinkowski 2, Tomasz Grabowski 3, Mikołaj Tradecki 5c, 
Jakub Walocha 6c, Igor Osiakowski 6e


Rok szkolny 2013/2014
Bardzo dobry wynik: Jakub Biernat 4e
Wyróżnienie: Jakub Moczydłowski 3,  Igor Żaczek 3, Jakub Szymanowski 4e, Jakub Kozina 6c


Rok szkolny 2012/2013
Wyróżnienie:  Adam Stolarski 2c, Walocha Jakub 4c, Kozina Jakub 5c

Rok szkolny 2009/2010

Wyróżnienie:   Karolina Rudnik, Bartłomiej Lubaszka, Mateusz Ryciuk, Wojciech Bobrowicz, Daniel Dola, Małgorzata Owerska, Karolina Rutkowska, Aleksandra Stefańska

Nagroda:    Michał Nagrabski, Szymon Ejdys

Rok szkolny 2008/2009

Wyróżnienie:   Ziemowit Nizioł, Maks Sędzielski, Grzegorz Sowiński, Tomasz Mądry, Maksymilian Góra, Jakub Mokosa, Alicja Waszczuk

Rok szkolny 2007/2008

Bardzo dobry wynik: Jarosław Pokora  
Wyróżnienie:   Ziemowit Nizioł, Maks Sędzielski, Elżbieta Grabowska, Filip Kołtek, Wiktor Krawczyk, Tomasz Mądry, Mateusz Ryciuk

Nagroda: Alicja Waszczuk

Rok szkolny 2006/2007

Wyróżnienie:   Mariusz Samsel, Klaudia Mielcarz, Filip Kołtek, Hubert Barc, Łukasz Mądry, Karolina Skup

Nagroda: Tomasz Mądry, Ziemowit Nizioł, Kacper Kamiński

Rok szkolny 2005/2006

Bardzo dobry wynik: Mariusz Chabera  
Wyróżnienie:   Patryk Żukowski, Joanna Krzyczkowska, Oskar Lipiec, Jarosław Pokora, Przemysław Słoniewski, Mariusz Samsel,  Maks Sędzielski, Hubert Barc, Filip Kołtek

Rok szkolny 2004/2005

Bardzo dobry wynik:  Justyna Sobolewska, Mariusz Chabera 

Wyróżnienie:  Monika Garbacz, Magdalena Macioch, Patrycja  Fijołek, Marcin Grudziąż