POZOSTAŁE SUKCESY MATEMATYCZNE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 Rok szkolny 2020/2021

 

Emilia Szymańska 5c -laureatka II stopnia w ogólnopolskim konkursie matematyczno - informatycznym InstaLogik

 

Rok szkolny 2019/2020

 

Maks matematyczny sesja jesienna: 

 

wynik bardzo dobry uzyskał: Grabowski Tomasz  -  8a 

wynik dobry: Dudek Zuzanna , Zofia Raszplewicz,  Witkowska Paulina - uczennice klasy 7 a 

                      Dominik Balicki – uczeń klasy  6 b. 

 

Rok szkolny 2018/2019

Maks matematyczny sesja jesienna: 

wynik bardzo dobry: Grudziąż Tomasz 6E,  Sobieska Kamila 5E,  Oleś Patrycja 5G,  Krawczyk Zofia 5E,  Sklinsmont Aleksander 5G,  Biernat Jakub 3A gimnazjum

 wynik dobry:  Banasik Igor 8F,  Dąbrowski Sebastian 8D,  Marcinkowski Michał 6C,  Banach Nicole 5E,  Balicki Dominik 5B,  Tradecki Mikołaj 3C gimnazjum,  Skibniewski Patryk 3A gimnazjum,  Wilomski Jan 3B gimnazjum

 

Maks matematyczny sesja wiosenna:

wynik bardzo dobry : Anastazja Tasinkiewicz - klasa 3F g, Banasik Igor - klasa 8F

wynik dobry: Wierzbicki Bartłomiej -klasa 8D

  

 VII Powiatowy Konkurs Matematyczny im. R. Żulińskiego:

 I miejsce – Franciszek Sobota –  kl. 3b gimnazjum

 II miejsce – Patryk Skibniewski – kl. 3a gimnazjum

 

„ALFIK MATEMATYCZNY”:

 Bardzo dobry wynik: Jakub Biernat  kl. 3gm, Patryk Skibniewski  kl. 3gm, Tomasz Grabowski kl. 7a, 

Dobry wynik: Maciej Stempniak kl. 3gm, Kacper Baranowski kl. 4

 

 XIV Olimpiada Matematyczna  Juniorów (2018/2019):

  Franciszek Sobota - kl.3b gimnazjum

 

Konkurs matematyczny "Puchacz Piotr dla klas 1-3":

 VI miejsce - Kuba Gora kl.3b

X miejsce - Gabriel Kot kl.3a 

 

 

Rok szkolny 2017/2018

Maks matematyczny sesja wiosenna - konkurs ogólnopolski /gimnazjum/

I miejsce - Łukasz Łopacki 3a
Bardzo dobry wynik - Biernat Jakub 2a , Skibniewski Patryk2a, Niewczas Jakub3g, Głuchowski Jakub3a
Dobry wynik - Pietraszewski Maciej3b, Osiakowski Igor  3g, Walocha Jakub3b, Węsierska Zuzanna 3d.

Maks matematyczny sesja jesienna - konkurs ogólnopolski /gimnazjum/

V miejsce - Igor Osiakowski 3g
Bardzo dobry wynik - Biernat Jakub 2a , Tasinkiewicz Anastazja 2f, Sobota Franciszek 2bWalocha Jakub3b
Dobry wynik -
Rączka Nikodem 2b, Kotvytska Yelyzaveta 2g, Wilczewska Julia 3b

 

XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny:

Bardzo dobry wynik: Jakub Biernat kl 2 gim, Łukasz Łopacki kl. 3 gim. Tomasz Grabowski kl. 6 
Dobry wynik: Jakub Walocha kl. 3 gim.

 

Rok szkolny 2016/2017

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Pingwin" 
Laureat -Tomasz Grabowski 5e

Rok szkolny 2015/2016

Przedmiotowy Konkurs Matematyczny (kuratoryjny):
Finalista - Jakub Biernat 6e

Konkurs międzynarodowy "Pangea":
udział w II etapie konkursu - Jakub Biernat  6e,


Rok szkolny 2014/2015
Międzygminny Konkurs Matematyczny: 
II miejsce - Jakub Biernat kl.5e

Rok szkolny 2013/2014
Konkurs "Myśl Matematycznie":                   
udział w II etapie konkursu - Klaudia Gadomska i Dominika Lubaszka 6b

Konkurs międzynarodowy "Pangea":

udział w II etapie konkursu - Jakub Biernat  4e, Józef Grabowski 4b, Jakub Kozina 6c

Konkurs Matematyczny "Staś":
wyróżnienie - Weronika Stachera 6c

Międzygminny Konkurs Matematyczny: 
Piotr Krasowski 4e  - III miejsce
Piotr Kosik  5a - IV miejsce

Rok szkolny 2012/2013
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest"- 
Wyróżnienia: Jakub Walocha 4c, Jakub Kozina 5c

Międzygminny Konkurs Matematyczny:
III miejsce - Igor Osiakowski 4e
V miejsce - Jakub Kozina 5c

Rok szkolny 2011/2012

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest"- Wyróżnienia:M.Haraszkiewicz 
K.Jaworska i K.Roguska


Rok szkolny 2010/2011


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest"- 1 wyróżnienie


Rok szkolny 2009/2010

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest": 1 laureatka -Karolina Rudnik  
wyróżnienie -Bartłomiej Lubaszka, Elżbieta Grabowska


Rok szkolny 2008/2009

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest": 2 laureatów -Bartłomiej Lubaszka, Tomasz Mądry 
wyróżnienie -Karolina Rudnik, Elżbieta Grabowska, Klaudia Rusinowska, Kacper Kamiński, Michał Zwolski, Wojciech Bobrowicz, Maks Góra, Oliwia Rękawek, Jan Janas


Rok szkolny 2007/2008
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest": laureat -Jakub Mokosa 
wyróżnienie -Karolina Rudnik, Mateusz Dziemdziela, Maciej Karakula, Hubert Barc,
                      Łukasz Mądry
Przedmiotowy Konkurs Matematyczny:
kwalifikacja do etapu rejonowego -Łukasz Mądry, Marta Krzyczkowska 


Rok szkolny 2006/2007
Przedmiotowy Konkurs Matematyczny:
kwalifikacja do etapu rejonowego -Marta Krzyczkowska, Klaudia Mielcarz 

  II Konkurs Matematycznego Towarzystwa Szkół Twórczych:
kwalifikacja do etapu rejonowego -Bartek Marcjaniak, Klaudia Mielcarz 

Rok szkolny 2005/2006
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest": laureat -Mariusz Chabera 

Rok szkolny 2004/2005

Adam Józwik  -laureat  Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Multitest"

Klaudia Mielcarz  - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Multitest"

Mateusz Rusin  - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Multitest"