Odpłatne zajęcia pozalekcyjne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF



Basen

      Zajęcia z doskonalenia pływania dla uczniów szkoły (sekcja pływacka): 

 

wtorek, czwartek  w godz. 15.30-17.00

 Zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla uczniów szkoły: 

 wtorek, czwartek w godz.17.00-17.45

 kontakt: telefon 22 781 60 66, 22 781 62 97

 e-mail: sp2zabki@idsl .pl

 strona www.sp2zabki.idsl.pl/

  

Budynek Batorego 11

 


Gimnastyka korekcyjna kl. I - III


Pani Dagmara Dobosz 

 poniedziałek godz.16.10 - 17.00      s.29

 poniedziałek godz.17.00 – 17.45     s.29

 e-mail: sp2zabki@idsl.pl

 strona www.sp2zabki.idsl.pl/


Zajęcia plastyczne kl. I - III

Pani Joanna Kalisiak    
wtorek  13.50-15.20      sala nr35

 e-mail: sp2zabki@idsl.pl

 strona www.sp2zabki.idsl.pl/



Lekkoatletyka kl. IV - VI


Pani Elżbieta Rączka

 poniedziałek     godz.15.30 – 16.30

 środa                 godz.17.30 – 18.30 s.29

 piątek                 godz.17.30 – 18.30 s.29

 kontakt: telefon 605 400 727





Zajęcia taneczne


Szkoła Tańca Creative Dance - trener Igor Udovyk

poniedziałek godz.16.30 - 18.00      sala 33

                       godz.18.45 - 20.15      sala 29

 środa             godz.16.30 – 17.30      sala 33

 kontakt: telefon 660761288, 604688803

 e-mail: szkola@creative-dance.pl

 strona: www.creative-dance.pl

 


Zajęcia akrobatyczne


Klub sportowy KENSEI - trener Robert Kruza

wtorek    godz.18.00 - 20.00             sala 29

 czwartek godz.17.00 - 19.00            sala 29

 kontakt: telefon 501550706

e-mail: kensei@kensei.pl       strona www.kensei.pl

 


 Zajęcia JUDO


Uczniowski Klub Sportowy JUDO225 
trener Sławomir Paduch

wtorek, piątek   godz.16.30 – 17.30 sala 49

 kontakt: telefon 504015152

 e-mail: slawek-paduch@wp.pl  strona: www.judo225.pl

 

 

Zajęcia Karate


Klub Sportów Walki "KSW-Kobra" 
trener Piotr Tradecki

wtorek, czwartek godz. 17.00 – 20.00  sala 33

 kontakt: telefon 501532572             

 e-mail: kobra@sportywalkikobra.org.pl

 strona: www.ukskobra.pl

 

Zajęcia z tańca nowoczesnego


ART. DANCE TRAWEL - Monika Matys-Szmit

piątek godz.16.30 – 18.30 sala 33

kontakt: telefon 797580027

e-mail: biuro@mi6.org.pl

strona: www.dzieciakitancuja.pl



Robotyka


Firma Konstruktor prowadząca zajęcia - Agata Kowalik

wtorek        godz.14.50 – 15.50 sala 32

czwartek     godz.13.45 – 14.45 sala 42

kontakt: telefon 603810732

e-mail: biuro@konstruktor-waw.pl

 strona: www.konstruktor-waw.pl

 

 

Zajęcia - zabawa z gliną czyli ceramika dla dzieci

 

Ceramika Artystyczna Pani Julia Kiełbus

 piątek godz.13.45-14.30 sala 35

 Kontakt: telefon 501322533

 e-mail: bialoleka@gliniarnia.pl

 strona: www.gliniarnia.pl

 

 

Nauka gry na gitarze

 Firma Music & More Sp z o.o.

Pan Michał Grabiński

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              wtorek, środa 17.05 - 18.45 sala 6

 e-mail: info@szkolamm.pl 

 strona: www.szkolamm.pl

 


Zajęcia języka angielskiego


Firma Sukces - szkolenia językowe  sala nr 6

Kontakt: telefon 22 4984950, 608550234

 e-mail: sukces@sukces-szkola.pl

 strona: www.sukces-szkola.pl

 

 

 

Budynek Batorego 37

 

 

Robotricks, Programowanie w świecie Minecraft, Mały Edison

  Firma Nienudno Pan Mariusz Sand

 Kontakt: telefon 500510200

 e-mail:  kontakt@nienudno.pl

 strona: www.nienudno.pl

 

 Zajęcia JUDO

 Uczniowski Klub Sportowy „SameJudo”

 trener Emilia Sadowska

 wtorek, piątek  

 godz.17.00 – 17.30 - grupa Mini Judo (4-5 lat)

 godz.17.30 – 18.30 - grupa Funny judo (6-7 lat)

 godz.18.30 – 19.30 - grupa Judo (8 lat i starsi)

 kontakt: telefon 512233612

 strona www.samejudo.pl

 

 

Zajęcia Wokalne         

 

Studio Wokalne Canto

 Pani Izabela Lewandowska

 kontakt: telefon 609830097

 e-mail: studio@canto.com.pl

 strona: www.canto.com.pl

 

 

Opłaty za zajęcia pozalekcyjne

 

Basen

Koszt 1 zajęcia wynosi 15zł w tym: 5zł bilet na basen, 10zł – opieka nauczyciela i instruktora oraz nauka i doskonalenie pływania. W przypadku nieobecności dziecka koszt wynosi 10zł.

Sekcja pływacka

Koszt 1 zajęcia (1,5 godziny) wynosi 30zł w tym: 10zł bilet na basen, 20zł – opieka nauczyciela i instruktora pływania.

W przypadku nieobecności dziecka spowodowanej chorobą koszt zajęcia wynosi 20zł.

 

Zajęcia plastyczne

Koszt 1 zajęcia (2 godziny lekcyjne) wynosi 15zł.

 

Zajęcia gimnastyki korekcyjnej

Koszt 1 zajęcia  wynosi 8zł.

Opłaty są naliczane bez względu na nieplanowaną absencję uczestnika w ciągu miesiąca. Wyjątek stanowi choroba dziecka trwająca miesiąc, udokumentowana zaświadczeniem lekarskim.