inne dziedziny

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Rok szkolny 2016/2017

Konkurs diecezjalny- 1/185 - tajemnicze znaki Boga w mojej parafii
I miejsce: Karol Mech 4a
III miejsce: Maciej Demianiuk 
wyróżnienie: Justyna Żelazowska.

KONKURS MIĘDZYSZKOLNY ,, RAZEM DLA KLIMATU'' 
I miejsce: Paweł Gołaszewski i Natalia Nowakowska klasa 6g SP 2 Ząbki

Wyróżnienie:
Amanda Żaczek, Oliwia Marmurowicz,Renata Hrystiv kl. 6b

M1 Marki - świąteczny konkurs na najładniej udekorowaną choinkę
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 Ząbki

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
- kategoria uczniów z klas 0-3:
I miejsce - Marta Grzywacz - klasa 3a
- kategoria uczniów z klas 4-6:
I miejsce - Karolina Ponichtera - klasa 4e
II miejsce - Zuzia Sakowska - 6e
III miejsce - Kamil Grzywacz - klasa 5e

XIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej "Usłysz Panie, moje słowa",
Finalistka - Karolina Roguska  IIa


Rok szkolny 2015/2016

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ZWIĄZANY Z 450-LECIEM ZĄBEK:

1.KONKURS FOTOGRAFICZNY
Paweł Ponichtera klasa 6e - wyróżnienie


2.KONKURS LITERACKI
List do kolegi zachęcający do odwiedzenia Ząbek
Laureaci:
KL.III - Fabian Szerszeń kl. 3f
KL. IV - Natalia Tomczuk kl. 4a
              Krzysztof Olędzki kl. 4e

3.Legenda o powstaniu nazwy Ząbki
Laureaci:
Kl.V - Julia Ryciuk kl. 5a
Kl. VI - Sandra Rostocka kl. 6b
             Alicja Małagocka kl. 6a

XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej:
Maja Michalska 3a - finalistka
Katarzyna Koziej 4f - finalistka
Anna Koziej 6e - finalistka


Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Bądźmy niby pióro w ręku Bogu"-św.Urszula Ledóchowska:
III miejsce - Mikołaj Tradecki 6c

XXVI Festiwal Piosenki:
III miejsce Karolina Roguska 1a


Rok szkolny 2014/2015

Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. mjr Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 - 1514 Od Cedyni do Orszy":
Laureaci: Piotr Kosik 6a, Jan Gałązka 6a


XXIV Mazowiecki Festiwal Twórczości Artystycznej "Asteriada":
wyróżnienie - Zuzanna Jaźwińska 6d, Milena Popławska 6a, Katarzyna Kopeć 5e

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej "Usłysz Panie Moje Słowa":
finalistka: Anna Koziej 5e

Ogólnopolski Konkurs "Jerzy Popiełuszko - człowiek Prawdy, który zło dobrem zwyciężał":
finalistki: Paulina Bednarczyk 5e, Dominika Węgrzynek 5c

Diecezjalny Konkurs "Dwunastu Przewodników Kościoła":
I miejsce - Mateusz Radzikowski 2f
wyróżnienie - Jakub Szymanowski 5e

Tomik Literacki Młodych Autorów - edycja XIV:
wyróżnienia: Bruno Ilba 3a, Eliza Litewnicka 3a, Urszula Więckowska 3d,
                       Bartosz Kowalewski 3f, Norbert Wasiłowski 3f

IV Międzyszkolny Festiwal Piosenki Religijnej:
kl. I-III
II miejsce - Mateusz Renik
III miejsce - Natalia Żukowska

kl. IV-VI
I miejsce - Anna Królikowska
wyróznienie - Katarzyna Kopeć


Rok szkolny 2013/2014

V  Ząbkowski Festiwal Kolęd Obcojęzycznych:
I miejsce - Kordian Wasiłowski 6d
II miejsce - Zuzanna Ciesiołkiewicz 6b
wyróżnienie - Julia Kolanowska 2c, Natalia Kolanowska 2c, Alicja Czaplicka 5a, 
                        Julia Kosierkiewicz 5a

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko - Planeta:
wyróżnienie - Piotr Kosik 5a, Jakub Olędzki 5a, Anna Toczyska 6d, Wiktoria Stachera 6c


XIV edycja Wojewódzkiego Konkursu "Tomik Literacki Młodych Autorów":
wyróżnienie plastyczne - Klaudia Gadomska 6b

Ogólnopolski Konkurs "Ojczyzna Polszczyzna":
"mały finał" - Justyna Kanatek 6c


Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej ks. Jana Twardowskiego:
I miejsce - Kordian Wasiłowski 6d

Konkurs Piosenki Asteriada" - XIII Warszawski Przegląd Młodych Talentów:

wyróżnienie - Kordian Wasiłowski 6d

XXIV Festiwal Piosenki Ząbki 2014:
I miejsce - Kordian Wasiłowski 6d
III miejsce - Zuzanna Jaźwińska 5d
wyróżnienie - Zuzanna Ciesiołkiewicz 6b, Natalia Dybała 5d

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej "Usłysz Panie Moje Słowa":
finalistka: Amelia Kur 2d 

Konkurs recytatorski poezji patriotycznej:
III miejsce - Amelia Kur 2d
finalistka -  Julia Ryciuk 3a

Literacki Konkurs "List do Papieża":
II miejsce - Paweł Ponichtera 4e
wyróżnienie - W. Buczyńska 6a, M. Popławska 5a


Rok szkolny 2012/2013

Ogólnopolska Olimpiada Franciszkańska o św. Maksymilianie:
III miejsce - Milena Kopania 6e

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej "Usłysz Panie Moje Słowa":
finalistki: Katarzyna Koziej 1f, Patrycja Cichocka 3a

Diecezjalny Konkurs plastyczny "Ta osoba pokazała mi wiarę":
II miejsce - Zuzanna Koleszuk 3b

Międzyszkolny Konkurs Religijny " Św. Józef jest OK":
wyróżnienia- Julia Kosierkiewicz 4a, Jakub Grzymała 4a, Milena Popławska 4a, Mateusz Rozbiewski 3e, Martyna Grzywna 3e, Natalia Olszewska 3e

Konkurs recytatorski poezji patriotycznej "Witaj majowa jutrzenko":
finaliści:  Anna Koziej 3e, Katarzyna Koziej 1f, Julia Kosierkiewicz 4a

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko - Planeta:
wyróżnienie - Karolina Rutkowska 6e

Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Dajmy szansę naszym śmieciom":
wyróżnienie - Mark Skowroński 6a


XIII edycja Wojewódzkiego Konkursu "Tomik Literacki Młodych Autorów" o tematyce przyrodniczej:
wyróżnienie edytorskie - Samanta Ołdak 4b, Gabriela Turemka 4e
wyróżnienie literackie - Jędrzej Węgrzynek 6c

XXIII Ząbkowski Festiwal Piosenki:
II miejsce - Weronika Bogusz 2a
II miejsce - Zuzanna Jaźwińska 4d
III miejsce - Gabriela Dmitruczyk 6a



Rok szkolny 2011/2012 

Mazury Cud Natury" - konkurs ogólnopolski dla kl. 4-6
Wyróżnienia Kinga Roguska, Klaudia Gadomska

MEDITEST konkurs ogólnopolski dla kl. 4-6: 
Wyróżnienie Maksymilian Podgórski

Tomik Literacki Młodych Talentów:
Żarebiec Karolina, Wasiłowski Kordian 

XXII Festiwal Piosenki Ząbki 2012:
I miejsce - Lidia Dziemdziela
II miejsce - Kordian Wasiłowski
III miejsce - Zuzanna Ciesiełkiewicz,  Gabriela Dmitruczyk
wyróżnienie - Małgorzata Kosior

Konkurs Piosenki Asteriada" - XI Warszawski Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci
i Młodzieży:
II miejsce - Zuzanna Ciesiołkiewicz
III miejsce - Zuzanna Jaźwińska 

Rok szkolny 2010/2011

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Owocolandia" - 1 wyróżnienie
I Warszawski Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej - 1 wyróżnienie
"Tomik Literacki młodych autorów o tematyce przyrodniczej" - 1 wyróżnienie
Mistrzostwa powiatowe w warcabach klasycznych o puchar starosty wołomińskiego - 1 laureat i 1 wyróżnienie

Rok szkolny 2009/2010


XX Festiwal Piosenki Ząbki 2010:
kategoria kl. I-III
I miejsce -Zuzia Ciesiołkiewicz - "Zawsze razem"
kategoria kl. IV-VI
wyróżnienia: Magdalena Piotrowska - "Twoje marzenia"
                    Wojciech Sawicki - "Płoną góry, płoną lasy"


Rok szkolny 2008/2009


EKO PLANETA - konkurs ogólnopolski:
wyróżnienie: Emilia Ostaszewska, Karolina Gut

XIX Festiwal Piosenki Ząbki 2009:
I miejsce - Karolina Gerej
II miejsce - Katarzyna Krajewska, Lidia Dziemdziela
III miejsce - Julia Jóźwik
wyróżnienie - Wojciech Sawicki, Hanan Al-fahaidi

"Malujemy to co jemy" - Praska Giełda Spożywcza:
II miejsce - Maciej Karakula


Rok szkolny 2007/2008

Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Wołomińskiego 
w warcabach klasycznych 64 polowych o Puchar Starosty Powiatu Wołomińskiego:

IV miejsce -drużyna w składzie: Hubert Barc, Maciej Kowalski, Czarek Plaskota,
                      Tomasz Jacewicz, Filip Małachowicz, Diana Unukowska, Damian Król

DIECEZJALNY KONKURS "FATIMA":
I miejsce - Mateusz Ryciuk, Patryk Rutkowski, Aneta Hieronimczuk
II miejsce - Karolina Rutkowska, Krystian Lechański

V EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POLSKIEJ POEZJI PATRIOTYCZNEJ "WITAJ MAJOWA JUTRZENKO":
wyróżnienie w finale - Anna Jakubowicz



Rok szkolny 2006/2007

  XVII Festiwal Piosenki Ząbki 2007:
grupa wiekowa 0-III
I miejsce -Magda Piotrowska 
II miejsce -Lidka Dziemdziela 
wyróżnienie -Monika Piekarska, Katarzyna Krajewska 
grupa wiekowa IV-VI
I miejsce -Ewa Jarząbek 
II miejsce -Olga Sikora 
wyróżnienie -Julia Mastela, Joanna Krzyczkowska 

Rok szkolny 2005/2006


Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej "Usłysz Panie, moje słowa":
finalistka -Magdalena Piotrowska

Rok szkolny 2004/2005

Patryk Bojanowski  -II miejsce w powiecie w Ogólnopolski Turnieju Wiedzy w Ruchu Drogowym 
Artur Pruszyński  -II miejsce w powiecie w Ogólnopolski Turnieju Wiedzy w Ruchu Drogowym

Justyna Sobolewska   -II miejsce w powiecie w Ogólnopolski Turnieju Wiedzy w Ruchu Drogowym 

Damian Goraj  - I miejsce w drużynowym tańcu dyskotekowym oraz w tańcu sportowym 
w Międzyszkolnej Lidze Tanecznej

A. Tymińska, S. Tąkiel, K. Lasota, P. Budzyński, K. Niemyjska   - wyróżnienie w Konkursie Eucharystycznym

M. Józwik, E. Kosowska, E. Sasin, D. Olbryś  - Konkurs plastyczny "Tęcza"

Jakub Jałbrzykowski  - 3 nagroda Konkursu na Tomik Literacki Młodych Autorów o tematyce przyrodniczej.