językowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Rok szkolny 2016/2017


VII EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ALBION
II miejsce - Dawid Barańczuk 3f

Międzyszkolny Konkurs Językowy pt. "Śladami Stasia i Nel"

I miejsce ex aequo - Zespół Publicznych Szkół Katolickich oraz Szkoła Podstawowa nr 2, 
II miejsce  - Szkoła Podstawowa nr 1
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3

XIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej "Usłysz Panie, moje słowa",

Finalistka - Karolina Roguska  IIa

VIII  Powiatowy Konkurs Poetycki "Spotkania z twórczością ks. J. Twardowskiego" organizowany przez MOK w Ząbkach:
.        DAWID BARAŃCZUK- II miejsce w kategorii klas1-3;
.        MAJA MICHALSKA- III miejsce w kategorii klas 4-6;
.        WERONIKA SŁABIK- wyróżnienie w kategorii klas 4-6.
         KAROLINA ROGUSKA - II miejsce w kategorii Poezja śpiewana kl. 0-VI

Rok szkolny 2015/2016

Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs Polonistyczny /kuratoryjny/:
Martyna Grzywna 6e - udział w II etapie konkursu
Jakub Biernat 6e - udział w II etapie konkursu


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ZWIĄZANY Z 450-LECIEM ZĄBEK:

1.KONKURS FOTOGRAFICZNY
Paweł Ponichtera klasa 6e - wyróżnienie


2.KONKURS LITERACKI
List do kolegi zachęcający do odwiedzenia Ząbek
Laureaci:
KL.III - Fabian Szerszeń kl. 3f
KL. IV - Natalia Tomczuk kl. 4a
              Krzysztof Olędzki kl. 4e

3.Legenda o powstaniu nazwy Ząbki
Laureaci:
Kl.V - Julia Ryciuk kl. 5a
Kl. VI - Sandra Rostocka kl. 6b
             Alicja Małagocka kl. 6a

XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej:
Maja Michalska 3a - finalistka
Katarzyna Koziej 4f - finalistka
Anna Koziej 6e - finalistka


Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Bądźmy niby pióro w ręku Bogu"-św.Urszula Ledóchowska:
III miejsce - Mikołaj Tradecki 6c

Powiatowy Konkurs recytatorski organizowany przez MOK w Ząbkach "Spotkanie z twórczością ks. J. Twardowskiego":
I miejsce - Anna Królikowska 6a 
II miejsce -  Maja Michalska 3a
III miejsce - Aleksandra Janczyk 3e 


Rok szkolny 2014/2015

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego (kuratoryjny):
finalista - Piotr Kosik 6a

Powiatowy Konkurs języka angielskiego Albion:
I miejsce - Piotr Kosik 6a
VI miejsce - Mikołaj Tradecki 5c

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej "Usłysz Panie Moje Słowa":
finalistka: Anna Koziej 5e

Powiatowy Konkurs Recytatorski "Spotkanie z twórczością ks. J. Twardowskiego": 
I miejsce - Julia Kosierkiewicz 6a


Tomik Literacki Młodych Autorów - edycja XIV:
wyróżnienia: Bruno Ilba 3a, Eliza Litewnicka 3a, Urszula Więckowska 3d,
                       Bartosz Kowalewski 3f, Norbert Wasiłowski 3f


Rok szkolny 2013/2014

ALBUS  - Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego:
Laureaci:
III miejsce - Piotr Kosik 5a
V miejsce - Dominika Uścińska 4d, Leonard Stefański 4d
VII miejsce - Paweł Ponichtera 4e, Antoni Czarnocki 4d, Patrycja Kietlińska 4,  
                       Alicja Czaplicka 5a
wyróżnienie - klasy 4: Mikołaj Tradecki, Patrycja Cichocka, Julia Kietlińska, Julia Kindeusz,    
                         Zuzanna Koleszuk, Sandra Rostocka, klasy 5: Jakub Walocha, Radosław      
                          Szydłowski, klasy 6: Adrianna Waszczuk, Aniela Niemyjska, Marta Zgudka

Powiatowy Konkurs języka angielskiego Albion:
I miejsce - Piotr Kosik 5a
Lareat - Radosław Szydłowski 5b


IV Warszawski Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej "DACHL - LIEDER -WETTBEWERB":
I miejsce - Kordian Wasiłowski 6d

V  Ząbkowski Festiwal Kolęd Obcojęzycznych:
I miejsce - Kordian Wasiłowski 6d
II miejsce - Zuzanna Ciesiołkiewicz 6b
wyróżnienie - Julia Kolanowska 2c, Natalia Kolanowska 2c, Alicja Czaplicka 5a, 
                        Julia Kosierkiewicz 5a

XIV edycja Wojewódzkiego Konkursu "Tomik Literacki Młodych Autorów":
wyróżnienie plastyczne - Klaudia Gadomska 6b

Przedmiotowy Konkurs Polonistyczny (kuratoryjny):
finalista - Piotr Kosik 5a

Ogólnopolski Konkurs "Ojczyzna Polszczyzna":
"mały finał" - Justyna Kanatek 6c


Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej "Usłysz Panie Moje Słowa":
finalistka: Amelia Kur 2d 

Konkurs recytatorski poezji patriotycznej:
III miejsce - Amelia Kur 2d
finalistka -  Julia Ryciuk 3a

Literacki Konkurs "List do Papieża":
II miejsce - Paweł Ponichtera 4e
wyróżnienie - W. Buczyńska 6a, M. Popławska 5a


Rok szkolny 2012/2013

ALBUS  - Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego:Laureaci - Aleksandra Stefańska 6e, Rafał Kossowski 6e
                   Piotr Kosik 4a, Alicja Czaplicka 4a
Wyróżnienie - Jakub Koszewski 6e
                         Justyna Kanatek 5c, Aleksandra Żórawska 5e, Adrianna Waszczuk 5d, Jakub 
                         Kozina 5c, Maksymilian Podgórski 5c

Ząbkowski międzyszkolny konkurs języka angielskiego:
II miejsce - Mark Skowroński 6a
wyróznienia: Justyna Kanatek 5c, Rafał Kossowski 6e, Adam walocha 6b, Aleksandra Stefańska 6e

Ogólnopolski Konkurs języka niemieckiego " Sprachdoktor":
wynik bardzo dobry - Jakub Walocha 4c
wynik dobry - Piotr Kosik 4a
wynik dobry - Dominika Sidor 4b

III Warszawski Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej "DACHL - LIEDER -WETTBEWERB":
I miejsce oraz nagroda specjalna - Kordian Wasiłowski 5d

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej "Usłysz Panie Moje Słowa":
finalistki: Katarzyna Koziej 1f, Patrycja Cichocka 3a


Konkurs recytatorski poezji patriotycznej "Witaj majowa jutrzenko":
finaliści:  Anna Koziej 3e, Katarzyna Koziej 1f, Julia Kosierkiewicz 4a


XIII edycja Wojewódzkiego Konkursu "Tomik Literacki Młodych Autorów" o tematyce przyrodniczej:
wyróżnienie edytorskie - Samanta Ołdak 4b, Gabriela Turemka 4e
wyróżnienie literackie - Jędrzej Węgrzynek 6c




Rok szkolny 2011/2012 

MEDITEST konkurs ogólnopolski dla kl. 4-6:  Wyróżnienie Maksymilian Podgórski

Tomik Literacki Młodych Talentów: Żarebiec Karolina, Wasiłowski Kordian 



Rok szkolny 2010/2011

I Warszawski Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej - 1 wyróżnienie
"Tomik Literacki młodych autorów o tematyce przyrodniczej" - 1 wyróżnienie


Rok szkolny 2008/2009


ALBUS 2009 - konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: II miejsce -Emilia Korycka 


Rok szkolny 2007/2008


V EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POLSKIEJ POEZJI PATRIOTYCZNEJ "WITAJ MAJOWA JUTRZENKO":
wyróżnienie w finale - Anna Jakubowicz



Rok szkolny 2006/2007

Przedmiotowy Konkurs Polonistyczny: finalistka -Ewa Jarząbek 

 

Rok szkolny 2005/2006


 Multitest z języka niemieckiego: wyróżnienie -Jarosław Pokora, Mariusz Samsel


Rok szkolny 2004/2005

Paulina Ogrzewała  - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "Multitest"

Monika Garbacz  -wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "Multitest"

Ewelina Kosowska  - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "Multitest"

Ewelina Kosowska  -wyróżnienie  w Ogólnopolskim Konkursie  Języka angielskiego "Multitest"