Batorego 11

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF



Basen

      Zajęcia z doskonalenia pływania dla uczniów szkoły (sekcja pływacka): 

 

wtorek, czwartek  w godz. 15.30-17.00

Zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla uczniów szkoły: 

wtorek, czwartek w godz.17.00-17.45

kontakt: telefon 22 781 60 66, 22 781 62 97

e-mail: sp2zabki@idsl .pl

strona www.sp2zabki.pl

 

Budynek Batorego 11

 

Gimnastyka korekcyjna dla kl.I-III

Pani Dagmara Dobosz

środa godz.15.25 – 16.10    s.29

środa godz.16.15 – 17.00    s.29

e-mail: sp2zabki@idsl.pl

strona www.sp2zabki.pl/

 

Lekkoatletyka klasy IV-VI

Pani Elżbieta Rączka

środa    godz.18.00 – 19.00 s.29

kontakt: telefon 605 400 727

 

Zajęcia taneczne 

Szkoła Tańca Creative Dance – trener Igor Udovyk

poniedziałek godz.15.45 – 16.45     sala 33

                      godz.18.45 - 20.30             sala 29

środa             godz.16.30 – 18.00      sala 33

kontakt: telefon 660761288, 604688803

e-mail: szkola@creative-dance.pl

strona: www.creative-dance.pl

 

Zajęcia akrobatyczne  

Klub sportowy KENSEI – trener Robert Kruza

wtorek    godz.18.00 - 20.00             sala 29

czwartek godz.18.00 - 20.00            sala 29

kontakt: telefon 501550706

e-mail: kensei@kensei.pl       strona www.kensei.pl

 

Zajęcia JUDO 

Uczniowski Klub Sportowy JUDO225

trener Sławomir Paduch

wtorek, piątek   godz.16.15 – 18.15 sala 49

kontakt: telefon 504015152

e-mail: slawek-paduch@wp.pl  strona: www.judo225.pl

 

Zajęcia Karate

Klub Sportów Walki „KSW-Kobra”

trener Piotr Tradecki, Sebastian Buba

wtorek, czwartek godz. 17.00 – 19.00  sala 33

wtorek, czwartek godz.19.00 – 21.00 sala 49

kontakt: telefon 501532572             

e-mail: kobra@sportywalkikobra.org.pl

strona: www.ukskobra.pl

 

 

Zajęcia z tańca nowoczesnego 

SZKOŁA TAŃCA Dzieciaki Tańcują

Monika Matys-Szmit

wtorek godz.16.00 – 17.00 sala 33

piątek godz.16.15 – 18.15 sala 33

kontakt: telefon 797580027

e-mail: biuro@mi6.org.pl

strona: www.dzieciakitancuja.pl

 

Zajęcia - zabawa z gliną czyli ceramika dla dzieci

Ceramika Artystyczna Pani Julia Kiełbus

poniedziałek godz.14.35-16.35 sala 35

kontakt: telefon 501322533

e-mail: bialoleka@gliniarnia.pl

strona: www.gliniarnia.pl

 

 

Szachy z Pasją 

Sylwia Puchalska

środa godz.15.00 – 16.00    s.42

kontakt: telefon 516993198

e-mail: sylwia@szachyzpasja.pl

 

 Zajęcia języka angielskiego

Firma Sukces – szkolenia językowe – sala 6

kontakt: telefon 22 4984950, 608550234

e-mail: sukces@sukces-szkola.pl

strona: www.sukces-szkola.pl

 

Robotricks, Minecraft

              

Firma Nienudno Pan Mariusz Sand

Robotyka czwartek godz.9.10-10.40 (stołówka)

Minecraft czwartek godz.14.00 – 16.10 s 77

Kontakt: telefon 500510200

e-mail:  kontakt@nienudno.pl

strona: www.nienudno.pl

  

Nauka gry na gitarze

Firma Music&More sp. z o. o.

Pan Artur Stańczak

poniedziałek 15.30 -17.00 sala 6

Strona: www.szkolamm.pl

 

Opłaty za zajęcia pozalekcyjne

Basen

Koszt 1 zajęcia wynosi 15zł w tym: 5zł bilet na basen, 10zł – opieka nauczyciela i instruktora oraz nauka i doskonalenie pływania.

W przypadku nieobecności dziecka koszt wynosi 10zł.

Sekcja pływacka

Koszt 1 zajęcia (1,5 godziny) wynosi 30zł w tym: 10zł bilet na basen, 20zł – opieka nauczyciela i instruktora pływania.

W przypadku nieobecności dziecka spowodowanej chorobą koszt zajęcia wynosi 20zł.

 

Zajęcia gimnastyki korekcyjnej

Koszt 1 zajęcia  wynosi 10zł.

 Opłaty są naliczane bez względu na nieplanowaną absencję uczestnika w ciągu miesiąca. Wyjątek stanowi choroba dziecka trwająca miesiąc, udokumentowana zaświadczeniem lekarskim.