informatyczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

rok szkolny 2016/2017

Patryk Róg 6f - udział w etapie rejonowym Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 15


rok szkolny 2015/2016

Jakub Szymanowski 6e - udział w etapie rejonowym Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 14
Anastazja Tasinkiewicz 6e  - udział w etapie rejonowym Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 14

rok szkolny 2014/2015

Jakub Walocha -udział w etapie rejonowym Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 13
Jakub Szymanowski - udział w konkursie dla uczniów województwa mazowieckiego "Mój skomputeryzowany dom"



rok szkolny 2013/2014

Jakub Walocha, Weronika Stachera, Wiktoria Stachera - udział w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego "Grafika z żółwiem"
Jakub Kozina - udział w etapie rejonowym Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 12


rok szkolny 2012/2013

Kacper Markowski - finalista Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 11
Anna Więckowska, Dominika Lubaszka, Mark Skowroński - udział w etapie rejonowym Konkursu Interdyscyplinarnego "Janusz Korczak - wielki przyjaciel dzieci"

rok szkolny 2011/2012

Klaudia Gadomska - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Animowana kartka z wakacji"
Klaudia Gadomska - wyróżnienie w 
XII Ogólnopolskim Konkursie Kartek Świątecznych 
Marcin Kwiatkowski - 
finalista Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 10

rok szkolny 2010/2011

Eliza Karczmarczyk - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Animowana kartka z wakacji"
Klaudia Gadomska - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Animowana kartka z wakacji"
Bartłomiej Lubaszka - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Liga Zadaniowa 
Marcin Kwiatkowski-udział w etapie rejonowym Przedmiotowego Konkursu Inf. miniLOGIA 9
Mateusz Ryciuk- udział w etapie rejonowym Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 9
Piotr Ryciak- udział w etapie rejonowym Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 9


rok szkolny 2009/2010


Paweł Kadłubowski - 
III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Animowana kartka z wakacji"
Elżbieta Grabowska - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Liga Zadaniowa 
                              - udział w etapie rejonowym Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 8
Karolina Rudnik - finalistka wyróżniona Ogólnopolskiego Konkursu    Informatycznego Liga Zadaniowa                                
                              - udział w etapie rejonowym Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 8
Mateusz Ryciuk - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Liga Zadaniowa 01
                               - udział w etapie rejonowym Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 8
Piotr Ryciak - udział w etapie rejonowym Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 8

rok szkolny 2008/2009

Hubert Barc - 
udział w etapie rejonowym Konkursu Informatycznego miniLOGIA 7 .

Hubert Barc-
 laureat konkursu Internetowa Liga Zadaniowa

Maciek Kowalski, Filip Kołtek, Marcin Chalecki- 
wyróżnienie w Internetowej Lidze Zadaniowej

rok szkolny 2007/2008

Łukasz Mądry -
 finalista Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 6 .

Michał Wielądek-
 II miejsce w Internetowej Lidze Zadaniowej

rok szkolny 2006/2007

Michał Dobosz - 
finalista Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLOGIA 5 .

    Paulina Ogrzewała-
 I miejsce w Internetowej Lidze Zadaniowej
     Maciej Podgórski- II miejsce w Internetowej Lidze Zadaniowej
    Kamil Jóźwik- wyróżnienie w Internetowej Lidze Zadaniowej 

   rok szkolny 2005/2006

    Mateusz Kietliński- 
laureat II miejsca Konkursu Informatycznego dla szkół podstawowych miniLOGIA 04 "Grafika w Logo".
    Mariusz Chabera, Krzysztof Kamiński, Paweł Petrykowski, Anna Witkowska- finaliści Konkursu Informatycznego dla szkół podstawowych miniLOGIA 04

         Mariusz Chabera-
 II miejsce w Internetowej Lidze Zadaniowej
         Paweł Petrykowski- II miejsce w Internetowej Lidze Zadaniowej
        Krzysztof Kamiński- II miejsce w Internetowej Lidze Zadaniowej 

        Klaudia Uścińska -
 III miejsce w Internetowej Lidze Zadaniowej 
        Ewelina Ogrzewała - III miejsce w Internetowej Lidze Zadaniowej 
        Michał Dobosz, Anna Witkowska, Jakub Jadczak- wyróżnienie w Internetowej Lidze Zadaniowej 

   
rok szkolny 2004/2005

    Marcin Grudziąż, Michał Hnatowski, Mikołaj Osmólski-
 finaliści Konkursu Informatycznego dla szkół podstawowych miniLOGIA 03 "Grafika w Logo".

    Piotr Majek-
 II miejsce w Internetowej Lidze Zadaniowej 
    Paulina Ogrzewała- 
III miejsce w Internetowej Lidze Zadaniowej 
    Katarzyna Hieronimczuk- III miejsce w Internetowej Lidze Zadaniowej 


    rok szkolny 2003/2004

    Piotr Kwiatkowski-
 laureat III miejsca Konkursu Informatycznego dla szkół podstawowych miniLOGIA 02 "Grafika w Logo".


   rok szkolny 2002/2003

    Piotr Kwiatkowski-
 laureat etapu wojewódzkiego III edycji Konkursu "Europa w Szkole". Udział w etapie ogólnopolskim. Piotrek wykonał prezentację multimedialną
    "Jak ja - młody Polak i Europejczyk chciałbym być postrzegany w  świecie".

    Jan Dobosz- 
laureat II miejsca Konkursu Informatycznego dla szkół podstawowych miniLOGIA 01 "Grafika w Logo".

    Michał Jurczak  - 
laureat II miejsca Konkursu Informatycznego dla szkół podstawowych miniLOGIA 01"Grafika w Logo"

    Marcin Chojecki -
 wyróżnienie w finale Konkursu Informatycznego dla szkół podstawowych miniLOGIA 01"Grafika w Logo".

    Karol Lipiński- u
dział w finale Konkursu Informatycznego dla szkół podstawowych miniLOGIA 01"Grafika w Logo"

    Drużyna "Internauci" w składzie: Katarzyna Grudziąż, Karolina Krajewska, Bartosz Pióro, Konrad Chwalibóg- 
IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Internetowym Poznajemy Regiony Polski - Kaszuby.