Pomoc psychologiczno - pedagogiczna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

20 marca 2020

Informacja o e-konsultacjach psychologów i pedagogów szkolnych dla uczniów i rodziców

E- konsultacje, porady psychologów i pedagogów szkolnych dla uczniów i rodziców

 

Magdalena.Domitrz@sp2zabki.pl  M. Domitrz- psycholog
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-13.00

Ewelina.Dylak@sp2zabki.pl  E. Dylak- psycholog
 poniedziałek-środa w godzinach 9.00-13.00, czwartek i piątek w godzinach 8.00-13.00

Izabela.Liberadzka@sp2zabki.pl I. Liberadzka- Krzyśpiak psycholog
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-13.00

Malgorzata.Mirkowicz@sp2zabki.pl  M. Mirkowicz- pedagog
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-13.00

Anna.Talarek@sp2zabki.pl  A. Talarek- pedagog   
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-13.00

Izabela.Polkowska@sp2zabki.pl  I. Pólkowska- pedagog 
poniedziałku, środa, piątek  w godzinach 8.00-13.00
wtorek w godzinach 9.00-13.00
czwartek w godzinach 10.00-13.00

 

19 czerwca 2020

Zabawy

15 maja 2020

Relacja z Tygodnia Życzliwości

Drodzy Uczniowie!

 Za nami Tydzień Życzliwości.

Mamy jednak nadzieję, że postawa życzliwości zostanie z Wami na dłużej. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, w tym trudnym momencie. Poprzez Waszą twórczość, która nas zachwyciła, przekazaliście wszystko co najważniejsze w relacjach z drugim człowiekiem. Życzymy, aby przyjaźń, szacunek i wrażliwość zawsze gościły w Waszych sercach, bowiem jak mawiał Ernesto Sábato „w dobroci kryją się wszystkie odmiany mądrości”.

Organizatorzy projektu

 

Na początek próbka życzliwego rapu prosto z Ząbek 

Czytaj więcej o: Relacja z Tygodnia Życzliwości