Informacja o e-konsultacjach psychologów i pedagogów szkolnych dla uczniów i rodziców

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 marca 2020

E- konsultacje, porady psychologów i pedagogów szkolnych dla uczniów i rodziców

 

Magdalena.Domitrz@sp2zabki.pl  M. Domitrz- psycholog
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-13.00

Ewelina.Dylak@sp2zabki.pl  E. Dylak- psycholog
 poniedziałek-środa w godzinach 9.00-13.00, czwartek i piątek w godzinach 8.00-13.00

Izabela.Liberadzka@sp2zabki.pl I. Liberadzka- Krzyśpiak psycholog
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-13.00

Malgorzata.Mirkowicz@sp2zabki.pl  M. Mirkowicz- pedagog
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-13.00

Anna.Talarek@sp2zabki.pl  A. Talarek- pedagog   
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-13.00

Izabela.Polkowska@sp2zabki.pl  I. Pólkowska- pedagog 
poniedziałku, środa, piątek  w godzinach 8.00-13.00
wtorek w godzinach 8.00-12.00
czwartek w godzinach 10.00-13.00