Przydział wychowawstw i sal lekcyjnych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Rok szkolny 2017/2018

 

KLASA

NAZWISKO I IMIĘ WYCHOWAWCY

ZASTĘPCA WYCHOWAWCY

SALA 

0A

LESZCZYŃSKA JOLANTA

 

59

0B

WORACH MAŁGORZATA

 

62

1A

RUTKOWSKA ALICJA

 

78

1B

GŁODKOWSKA ELŻBIETA

 

61

1C

ANTOSIEWICZ HONORATA

 

76

1D

STOSIO JOLANTA

 

60

1E

NIEMYJSKA DOROTA

 

86

1F

ŻOCHOWSKA ELŻBIETA

 

76

1G

STRUCIŃSKA AGNIESZKA

 

61

2A

ŁOŚ IZABELA

 

74

2B

TRADECKA IGA

 

84

2C

ŻOCHOWSKA AGNIESZKA

 

72

2D

PRUSZYŃSKA JOANNA

 

84

2E

SYCIK ANNA

 

78

3A

WASIŁOWSKA KATARZYNA

 

73

3B

STEC JOLANTA

 

73

3C

SOKOŁOWSKA ANNA

 

83

3D

KOCHANOWSKA BOŻENA

 

77

3E

KADŁUBOWSKA ALICJA

 

63

3G

GUT JOLANTA

 

77

3H

KOSIERKIEWICZ EWA

 

74

3I

TERESA KISIEL

 

83

3J

MIKOŁAJCZAK KATARZYNA

 

63

3K

KRUPOWICZ ALEKSANDRA

 

85

4A

SŁOWIK ANNA (II)

BUDNIAK MAŁGORZATA

75

4B

DĄBROWSKA TERESA

FRĄCZEK ANITA

48

4C

KUBICKA-WNĘK RENATA

DZIEM KONRAD

48

4D

IWANOWSKA AGNIESZKA

SĘKTAS BOŻENA

45

4E

BARBACHOWSKA AGNIESZKA

SOSZYŃSKA MARTA

50

4F

MAJEWSKA EDYTA

BARBACHOWSKA AGNIESZKA

43

4G

PRUS-MARCINIAK  MONIKA

ROGAL MARTA

70

4H

WITOSŁAWSKA-FILIPEK MAŁGORZATA 

 GRZYB MARZENA

71

5A

SZYMAŃSKA IZABELLA

GAWOREK ELŻBIETA

45

5B

TOMCZUK JOLANTA

KOLESZUK AGNIESZKA

32

5C

DOBOSZ DAGMARA

GNATKOWSKA DOROTA

31

5D

JAŃCZYK JOANNA

WĘGRZYNEK KATARZYNA

42

5E

GOŹDZIAK MAŁGORZATA

TOMCZUK JOLANTA

43

5F

SOSZYŃSKA MARTA

KUBICKA-WNĘK RENATA

48

6A

PABISEK EDYTA

JURKOWSKA DANUTA

67 (GM)

6B

JAGODZIŃSKA MAŁGORZATA

WOŹNICA MAŁGORZATA

17 (GM)

6C

ADAMCZYK JUSTYNA

BIENIAK BEATA

67

6D

FRĄCZEK ANITA

BORYSIEWICZ-RZEWUSKA AGNIESZKA

42

6E

PAWLAK IWONA

KORPUSIK AGNIESZKA

51

6F

SZKLAREK-MARCISZEWSKA JOLANTA

CHIBOWSKA MAŁGORZATA

46

7A

ŻABOKLICKA JADWIGA

PABISEK EDYTA

58 (GM)

7B

SZYBALSKI MICHAŁ

WYCHUCKA ELŻBIETA

65 (GM)

7C

CHIBOWSKA MAŁGORZATA

SZKLAREK-MARCISZEWSKA JOLANTA

62 (GM)

7D

GAWOREK ELŻBIETA

JAGODZIŃSKA MAŁGORZATA

58 (GM)

7E

WYCHUCKA ELŻBIETA

LICKIEWICZ-ŁOJEWSKA MAGDALENA

75 (GM)

7F

MARCINKOWSKA EWA

WOŹNICA MAŁGORZATA

27 (GM)

7G

LICKIEWICZ-ŁOJEWSKA MAGDALENA

ŻABOKLICKA JADWIGA

19 (GM)

 

 

GIMNAZJUM

 

2A

BISIALSKA DOROTA

JANKOWSKA MAŁGORZATA

66

2B

JAROSZEWSKA  JOANNA

WIĘCEK SEBASTIAN

74

2C

PAWLUK GRZEGORZ

KAMIŃSKA MARTA

18

2D

ZDUŃ EWA

GAWOREK EDYTA

64

2E

BZÓWKA MAŁGORZATA

KULA ANNA

8

2F

RADZIO-ZAWADZKA  AGATA

CEGIEŁKO PAWEŁ

61

2G

WĘSIERSKA-JONASZ ALICJA

ŁUBA MONIKA

26

3A

DZIEM KONRAD

WIĘCEK BEATA

16

3B

SĘKTAS BOŻENA

PIELAT SŁAWOMIR

68

3C

KAMIŃSKA MARTA

IWANOWSKA AGNIESZKA

19

3D

TODORSKA-DZIK MARIOLA

CICHOWSKA AGNIESZKA

20

3E

JURKOWSKA DANUTA

KRÓL IWONA

9

3F

KRÓL IWONA

DAMENTKA ELIZA

56

3G

MIERZEJEWSKA MONIKA

TARKA MARCIN

75