Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Ząbkach
XXVIII Jesienne Biegi Przełajowe
21 września w sobotę w parku miejskim odbyły się już XXVIII Jesienne Biegi Przełajowe pod patronatem Burmistrza Ząbek.
Impreza jest adresowana do wszystkich mieszkańców miasta tych małych i dużych. Jest to świetna okazja aby wyjść z domu i w gronie rodziny i przyjaciół miło i aktywnie spędzić czas.
Każdy uczestnik biegów może sprawdzić się w rywalizacji indywidualnej i zespołowej.
Szczególnym zainteresowaniem cieszą się biegi rodzinne, podczas których jest dużo zabawy i śmiechu.
W tym roku po raz pierwszy do rywalizacji przystąpiły sztafety, w których uczestniczyli Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Ząbek, ekipa Biegam Bo Lubię oraz Widłorogi. Ta konkurencja wieńcząca tegoroczną imprezę dostarczyła chyba najwięcej emocji zarówno uczestnikom jak i kibicom.
Dzięki zaangażowaniu i współpracy z Urzędem Miasta, Praską Giełdą Spożywczą i Radą Rodziców przy SP2 od wielu lat możemy uatrakcyjniać naszą imprezę zapewniając jej uczestnikom nagrody rzeczowe, udział w loterii fantowej oraz napoje i słodkości.
Za co bardzo dziękujemy!
Dagmara Dobosz
Nauczyciel wf SP2
Wyniki
Rocznik 2010
Dziewczęta
I miejsce – Wiktoria Mielnik
II miejsce – Basia Koczarga
III miejsce – Martyna Połosa
IV miejsce – Helena Kocięcka
V miejsce – Patrycja Żelska
VI miejsce – Julia Drewnowska
Chłopcy
I miejsce – Kamil Szewcow
II miejsce – Cezary Romanik
III miejsce – Franciszek Kochański
IV miejsce – Michał Rak
V miejsce – Oliwier Zawadka
VI miejsce – Jakub Bieńko
Rocznik 2009
Dziewczęta
I miejsce – Pola Kamińska
II miejsce – Antonina Raszplewicz
III miejsce – Maja Zawistowska
IV miejsce – Martyna Machowska
V miejsce – Amelia Kocięcka
VI miejsce – Zuzanna Zając
chłopcy
I miejsce – Krzysztof Stasiuk
II miejsce – Sebastian Podnajmer
III miejsce – Mieszko Kita
IV miejsce – Bartosz Karnufek
V miejsce – Piotr Romanek
VI miejsce – Filip Mazurek
Rocznik 2008
dziewczęta
I miejsce – Alicja Woch
II miejsce – Wiktoria Kornaszewska
III miejsce – Laila Kwaśkiewicz
IV miejsce – Zuzanna Sikorska
V miejsce – Sandra Podgórska
VI miejsce – Zuzanna Pyśk
chłopcy
I miejsce – Marcin Witkowski
II miejsce – Krzysztof Goławski
III miejsce – Michał Sawicki
IV miejsce – Adrian Lachowicz
V miejsce – Bartosz Bryńczak
VI miejsce – Władysław Krawczyk
Rocznik 2007
Dziewczęta
I miejsce – Zofia Golec
II miejsce – Zuzanna Szkodzińska
III miejsce – Anna Rozbiewska
IV miejsce – Michalina Kozon
V miejsce – Maja Michalska
VI miejsce – Aleksandra Guzińska
Chłopcy
I miejsce – Maksym Karazin
II miejsce – Bogusław Pękała
III miejsce – Kamil Koczarga
IV miejsce – Piotr Goławski
V miejsce – Tomasz Adach
VI miejsce – Kewin Jaczewski
Rocznik 2006/05
Dziewczęta
I miejsce – Amelia Jaczewska
II miejsce – Zofia Raszplewicz
III miejsce – Ada Wróblewska
IV miejsce – Magda Bąk
V miejsce – Aleksandra Rutkowska
VI miejsce – Joanna Sasin
Chłopcy
I miejsce – Michał Niemira
II miejsce – Kacper Ołdak
III miejsce – Maksym Krawczuk
IV miejsce – Bartosz Sikorski
V miejsce – Kamil Grzywacz
VI miejsce – Michał Janiuk
Bieg malucha z opiekunem
Mama
I miejsce – Sylwia Lipska i syn Adam
II miejsce – Katarzyna Kniarzewska i syn Antonii
III miejsce – Agata Podnajmer i syn Adam
IV miejsce – Ewa Koczarga i córka Kasia
V miejsce – Izabela Rukat i córka Pola
VI miejsce – Anna Talarek i podopieczne Iza i Kamila
Tata
I miejsce – Sławomir Jaczewski z córką Adrianną
II miejsce – Piotr Mazurek i syn Tobiasz
III miejsce – Tomasz Danilczyk i córka Lena
IV miejsce – Daniel Walczak i syn Oliwier
V miejsce – Artur Lipski i córka Oliwia
VI miejsce – Krzysztof Żelski i córka Natalia
Sztafety Rodzinne
I miejsce – Rodzina Woch
II miejsce – Rodzina Jaczewskich
III miejsce – Rodzina Kisiel
IV miejsce – Rodzina Sikorskich
V miejsce – Rodzina Zawadka
VI miejsce – Rodzina Raszplewicz
Sztafety dorosłych
I miejsce – Widłorogi
II miejsce – Nauczyciele SP2
III miejsce – Przyjaciele Ząbek
IV miejsce – Biegam Bo Lubię
V miejsce – Rodzice