Sztafetowe Biegi Przełajowe – kategoria młodzież

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
25 października 2018

3 października 2018 r. rozpoczęliśmy rywalizację międzyszkolną w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopów w kategorii młodzież.

Pierwszy etap rywalizacji to Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego, które odbyły się w Wołominie na terenie MOSiRu. W zawodach brało udział 8 szkół z powiatu wołomińskiego.

Każda sztafeta składała się z 10 zawodników którzy musieli pokonać dystans 800 m dziewczęta i 1000 m chłopcy. Nasze reprezentacje uzyskały następujące wyniki:

Dziewczęta – II miejsce w składzie (Wiktoria Grzesiuk, Kinga Czesuła, Adrianna Krawczyk, Patrycja Bartosiewicz, Anna Kmicińska, Iza Kindeusz, Zuzanna Urbaniak, Wiktoria Witak, Karolina Jakubowska, Martyna Florczuk)

Chłopcy – I miejsce w składzie  (Krystian Teodorczyk, Oskar Zaks, Kacper Dwórnik, Józef Grabowski, Igor Banasik, Aleksander Bester, Aleksander Stańczyk, Maciej Borkowski, Maciej Niemira, Mikołaj Talarek)

Obie sztafety awansowały do etapu międzypowiatowego.

 

11 października wystartowaliśmy ze sztafetami w Mistrzostwach Rejonu Legionowskiego, który odbył się w Pomiechówku na terenie parku linowego. W każdej rywalizacji uczestniczyło 8 szkół. Nasi przeciwnicy byli mocni, ale zarówno zespół  dziewcząt jak i chłopców dzielnie walczył do samego końca. Dzięki zaangażowaniu zespołu dziewcząt i chłopców wywalczyliśmy II miejsce, które umożliwiło nam start w etapie mazowieckim.

Dziewczęta – II miejsce w składzie (Wiktoria Grzesiuk, Kinga Czesuła, Adrianna Krawczyk, Patrycja Bartosiewicz, Anna Kmicińska, Agnieszka Kosiorek, Patrycja Remiszewska, Wiktoria Witak, Karolina Jakubowska, Martyna Florczuk, Iza Kindeusz)

Chłopcy – II miejsce w składzie (Krystian Teodorczyk, Oskar Zaks, Kacper Dwórnik, Józef Grabowski, Igor Banasik, Aleksander Bester, Aleksander Stańczyk, Maciej Borkowski, Maciej Niemira, Mikołaj Talarek, Niemira Michał, Tatarek Damian, Filip Felszer)

 

19 października  uczestniczyliśmy w XXI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.  Finały mazowieckie odbyły się w Kamionie gmina Młodzieszyn. Na tym etapie rywalizacja była bardzo duża i mocna. Teren do biegania trudny i wymagający. W każdej kategorii brało udział 16 sztafet z województwa mazowieckiego. Drużyny z naszej szkoły dzielnie walczyły, każdy z uczestników starał się pokonać trasę jak najszybciej i najlepiej jak potrafił. W końcowym efekcie po bardzo dobrym występie nasze drużyny wywalczyły 6 miejsce.

Dziewczęta – VI miejsce w składzie (Wiktoria Grzesiuk, Kinga Czesuła, Adrianna Krawczyk, Anna Kmicińska, Iza Kindeusz, Zuzanna Urbaniak, Karolina Jakubowska, Karina Daniłowska, Patrycja Remiszewska, Agnieszka Kosiorek)

Chłopcy – VI miejsce w składzie  (Krystian Teodorczyk, Oskar Zaks, Józef Grabowski, Igor Banasik, Aleksander Bester, Maciej Borkowski, Maciej Niemira, Filip Felszer, Damian Tatarek, Michał Niemira)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie