Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Ząbkach

Karol Narożniak uczeń SP nr 2 w Ząbkach Brązowym Medalistą Mistrzostw Europy 2018

12 czerwca 2018

Pod koniec maja 2018 roku w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w kategoriach wagowych dla juniorów i seniorów, w których wzięło udział 575 zawodników z 18 krajów.

Karol Narożniak - uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Ząbkach - zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy w kategorii juniorów.

Karol po triumfie w Mistrzostwach Mazowsza, Mistrzostwach Makroregionu oraz dzięki zdobyciu złotego medalu Mistrzostw Polski w Lublinie uzyskał kwalifikacje do europejskiego czempionatu, gdzie zajął trzecie miejsce powtarzając tym samym sukces z poprzedniego roku.

 Karol walkę eliminacyjną wygrał zdecydowanie i ze znaczną przewagą zwyciężył zawodnika z Białorusi, ustępując następnie w półfinale lepszemu technicznie zawodnikowi z Niemiec. Medal Karola znacząco przyczynił się do doskonałej całościowej postawy zawodników Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN, ponieważ wspólnie z kolegami udało się wywalczyć 4 złote, srebrny i brązowy krążek Mistrzostw Europy. Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl

 

                                                                                  KSW KYOKUSHIN

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie