Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Ząbkach

Turniej klas 3 w piłkę nożną

0 maja rozegrane zostały już IV Mistrzostwa w piłce nożnej klas trzecich. Do rywalizacji stanęły wszystkie klasy tj. 8 drużyn.

Oddziały zostały losowo podzielone na dwie grupy, zaś późniejsza rywalizacja odbywała się na zasadzie sytemu pucharowego. Z dziennikarskiego obowiązku nadmienić należy, że finale wygrała drużyna 3H z 3B po serii rzutów karnych, choć nie tylko o zwycięstwo organizatorom tu chodziło. Uśmiech, wzajemny szacunek, integracja i posmakowanie rywalizacji, która będzie ich czekać w starszych klasach to nadrzędne cele.  Każdy z uczestników uhonorowany został pamiątkowym dyplomem, a pierwsze dwie drużyny wróciły do domów z medalami na szyi. Warto wspomnieć o kibicach, którzy swoimi okrzykami, transparentami oraz układami choreograficznymi wraz z pomponami zagrzewali „swoich” do gry.  Cała impreza była bardzo udana, a nam pozostaje tylko powiedzieć do zobaczenia za rok!


                                                                                                                                                            Michał Szybalski

https://3.bp.blogspot.com/-mCfsSOjIcr4/WS_ePac6A0I/AAAAAAAA7FA/HfCw8cN7WQwDojghwn9nP8Qa6bHOODgZACKgB/s1600/DSCN8047.JPG                                                                                                                                                                                                                               więcej zdjęć